Bayramoğlu Patent | Hakkımızda

ÜCRETSİZ ÖN ARAŞTIRMA

Bir markayı tescil ettirmenin ilk ve temel adımı "marka ön araştırması" yaptırmaktır. İstediğiniz marka adı tescile uygun mu kolayca öğrenebilirsiniz.

İlettiğiniz marka adı belirtilen sektörel alanlanlarda, var olan tescilli marka adları taranarak gerçekleştirilecektir. Ön araştırma sonucu size hızlı biçimde iletilecektir.BAYRAMOĞLU PATENT | ÇALIŞMA ALANLARIMIZ


On yıllık mesleki deneyimimizi kurumsallıkla birleştirdik. Güçlü, güvenilir ve konusunda uzman kadromuzla sınai mülkiyet haklarına dair vekillik hizmeti vermekteyiz.

Fikri ve Sınai Haklar Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım ve Coğrafi işaretlerin ulusal ve uluslararası tescilleri ve koruması, Patent, Marka ve Endüstriyel Tasarım araştırmaları, Telif Hakları, Bilişim Hak ve İhlalleri, İnternet Alan adı ihlalleri, Sözleşmeler (Lisans Sözleşmeleri, Telif Hakkı Sözleşmeleri, Distribütörlük Sözleşmeleri, Franchise Sözleşmeleri) Diğer Danışmanlık Hizmetlerimiz. Tüketicinin korunması Rekabetin Korunması ve Haksız Rekabet Hukuku. Marka ve ürün taklitleri ile mücadele İnternet Alan Adı (GTLD: Global Tıp Level Domain Name) isim ihlallerine karşı uluslararası hakem heyetlerine başvuru.

BAŞARIMIZA ORTAK OLUN!

Vizyonumuz, sınai mülkiyetin etkin ve yaygın kullanımını sağlayarak Türk sanayi ve teknolojisini küresel rekabette öne çıkarmak; dünyada sınai mülkiyet haklarının gelişimi için Avrupa'da örnek ve model kurum olmak.

Misyonumuz, yaratıcılığı ve yeniliği teşvik ederek Türkiye’nin ekonomik ve teknolojik gelişmesine katkıda bulunmak, Patent, marka, tasarım ve diğer sınai mülkiyet haklarının etkin korunmasını sağlamak, Sınai mülkiyet bilincini ve bilgisini ülke geneline yaymak, ilgili kesimlerle işbirliğini geliştirmek, Yasal, teknik ve beşeri altyapıyı güçlendirerek, müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak, etkin bir sınai mülkiyet sistemi oluşturmak.Online:68 Bugün:0 Dün:5384 Toplam:760583